T.RAD Czech s.r.o. vyrábí:

Tepelné výměníky pro stavební, průmyslové a zemědělské stroje

T.RAD Czech s.r.o. vyrábí radiátory pro stavební, průmyslové a zemědělské stroje, jako jsou vysokozdvižné vozíky a generátory. Výměníky tepla v těchto kategoriích musí odolávat náročným podmínkám (vibrace a vysoký tlak) a zároveň musí zajistit vysoký výkon a prokázat spolehlivost i v náročných podmínkách, ať už při vysoké nebo nízké teplotě.
Více...

Tepelné výměníky pro stavební, průmyslové a a zemědělské stroje

T.RAD Czech s.r.o. vyrábí radiátory pro stavební, průmyslové a zemědělské stroje, jako jsou vysokozdvižné vozíky a generátory.
Výměníky tepla v těchto kategoriích musí odolávat náročným podmínkám (vibrace a vysoký tlak) a zároveň musí zajistit vysoký výkon a prokázat spolehlivost i v náročných podmínkách, ať už při vysoké nebo nízké teplotě.
T.RAD výměníky tepla jsou schopny všechny tyto požadavky plnit a těší se velké přízni mezi zákazníky v Evropě, Japonsku i v zámoří.
T.RAD výměníky tepla splňují emisní předpisy a jsou stále více vyráběny z hliníku s cílem snížení jejich hmotnosti a snazší údržby.
T.RAD průběžně rozšiřuje portfolio svých produktů s cílem vyjít vstříc zákazníkům a jejich požadavkům na konkrétní aplikace strojních zařízení.